Doktor Uzman / Hasta Sağlık Rehberi Aradığınız en iyi doktoru hızlıca bulun, size en yakın uzmanları keşfedin.

Uzman Diyetisyen Aslıhan Şahiner

Samsun Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Aslıhan Şahiner

2013 yılında başarı bursu ile kazandığım Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2017 yılında mezun olup Diyetisyen ünvanını aldım . Lisans tezimi ‘Diyaliz Hastalarında Albumin Eksikliği ve Etkileri’ üzerine tamamladım.

2017 yılında Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda başladığım yüksek lisans eğitim programına yine başarı bursu alarak devam ettim ve 2020 yılında başarıyla mezun olarak “Uzman Diyetisyen” ünvanını aldım.

Obezite Mücadelenizde Yalnız Değilsiniz
Kilo Kontrolü Kilo Alma & Kilo Verme
Diyabet Şeker Hastalığında Beslenme
Spor Sporcu Diyeti

Özellikle sağlıklı ve dengeli beslenme, obezite ve kilo kontrolü, bariatrik ve metabolik cerrahide beslenme, kilo alma, kilo verme, hamilelik döneminde beslenme ve kilo kontrolü, diyabette (şeker hastalığında) beslenme, gestasyonel diyabette (gebelik şekerinde) beslenme, polikistik over ve beslenme, çocuklarda obezite ve sağlıklı beslenme, kalp ve böbrek hastalıklarında beslenme, sindirim sistemi hastalıklarında beslenme ve kanser hastalarında beslenme konularında hizmet vermekteyim.

Diyetisyen Aslıhan Şahiner'e soru sormak, ücretsiz randevu almak veya daha fazla bilgi sahibi olmak için doktoruzman.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Diyetisyen Aslıhan Şahiner Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı

Uzman Diyetisyen Aslıhan Şahiner Videoları

Sağlıklı ve dengeli beslenme, obezite ve kilo kontrolü, bariatrik ve metabolik cerrahide beslenme, kilo alma, kilo verme, hamilelik döneminde beslenme ve kilo kontrolü, diyabette (şeker hastalığında) beslenme, gestasyonel diyabette (gebelik şekerinde) beslenme, ve kanser hastalarında beslenme konularında Uzman Diyetisyen Aslıhan Şahiner ile keşfedin. Mutlu hastalarımızın değişimlerine tanık olun.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Uzman Diyetisyen Aslıhan Şahiner Hakkında Sık Sorulanlar

Uzman Diyetisyen Aslıhan Şahiner hakkında merak edilenler. Uzman Diyetisyen Aslıhan Şahiner kimdir, muayene ücretleri ne kadar, hangi hastanede çalışıyor, ve tedavi seçenekleri nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulun.

2013 yılında başarı bursu ile kazandığı Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2017 yılında mezun olup Diyetisyen ünvanını aldmıştır . Lisans tezini ‘Diyaliz Hastalarında Albumin Eksikliği ve Etkileri’ üzerine tamamlamıştır. 2017 yılında Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda başladığı yüksek lisans eğitim programına yine başarı bursu alarak devam ettmiş ve 2020 yılında başarıyla mezun olarak “Uzman Diyetisyen” ünvanını aldımıştır.

Uzman Diyetisyen Aslıhan Şahiner muayene ve tedavi ücretleri hastalık durumuna ve tedavi seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ücretsiz randevu almak ve tedavi seçeneklerini görmek için doktoruzman.com adresinde bulunan profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzman Diyetisyen Aslıhan Şahiner, Samsun Atakumda’da bulunan Muayenesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Özellikle sağlıklı ve dengeli beslenme, obezite ve kilo kontrolü, bariatrik ve metabolik cerrahide beslenme, kilo alma, kilo verme, hamilelik döneminde beslenme ve kilo kontrolü, diyabette (şeker hastalığında) beslenme, gestasyonel diyabette (gebelik şekerinde) beslenme, polikistik over ve beslenme, çocuklarda obezite ve sağlıklı beslenme, kalp ve böbrek hastalıklarında beslenme, sindirim sistemi hastalıklarında beslenme ve kanser hastalarında beslenme konularında hizmet vermektedir.
Uzman Diyetisyen Aslıhan Şahiner Yorumları
5,00
Genel Skor
4 Yorum
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek
Yapılan Yorumlar
5,00
Doktor Uzman
17 Kasım 2021
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek
Yaşadım yer Büyük Anadolu hastanesine yakın olduğu için gittim ve şanslıydım ki kendisi işinde uzman biriydi çok güzel bir süreç geçirdik beraber. sonra eşimin işi gereği taşınmak zorunda kaldık ve online bir program yapıp yapamayacağımızı sordum kendisine tabiki dedi ve hala ara ara online randevuda görüşürüz .
5,00
Doktor Uzman
17 Kasım 2021
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek
Online diyet ile başarı olabilir miyim diye düşünüyordum aslında bunun çok da mümkün olduğunu Aslı hocamla öğrenmiş olduk kendisi ile tanıştığım için çok mutluyum.
5,00
Doktor Uzman
17 Kasım 2021
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek
Mide ameliyatım sonrası beslenmenin önemini iyileşme sürecime etkisini Aslı hocam ile çok daha iyi anladım .Çok güler yüzlü ve işini severek yapıyor.
5,00
Doktor Uzman
17 Kasım 2021
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek
İlgisi ve takip sürecindeki geri dönüşlerimde her seferinde bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. Benim için en büyük motivasyon kaynağıydı aslı hocam