Doktor Uzman / Hasta Sağlık Rehberi Aradığınız en iyi doktoru hızlıca bulun, size en yakın uzmanları keşfedin.

Diyetisyen Edanur Serçe

Samsun Diyetisyen Edanur Serçe

1996 yılında Samsun’da doğdum. Lisans öncesi eğitimimi Samsun Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladım. Ardından 2014 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne girmeye hak kazandım. 2018 yılında ”İlkokul Çocuklarında Süt ve Süt Ürünleri Tüketimi” konulu tezim ile lisans eğitimimi tamamlayarak mezun oldum.

Lisans eğitimim süresince çok çeşitli kurumlarda staj yaparak mesleğe dair tecrübe edinme şansım oldu. Samsun Gazi Devlet Hastanesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Samsun VM Medical Park Hastanesi, Toplum Sağlığı merkezlerinde aktif olarak staj yaptım.

Özel Diyet Programı Kişiye özel diyetler
Sporcu Beslenmesi Sporcuya uygun diyet
Online Diyet Uzaktan diyet programı
Kilo Alma Diyetleri Sağlıklı kilo takviyesi

2019 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Biyokimya bölümünde yüksek lisansa başladım ve halen de devam etmekteyim. ”Nörodejeneratif Hastalıklarda Probiyotik Kullanımı” konusunda seminerimi sundum ve şuanda da tezimi yazmaktayım.

Diyetisyen Edanur Serçe'ye soru sormak, ücretsiz randevu almak veya daha fazla bilgi sahibi olmak için doktoruzman.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Diyetisyen Edanur Serçe

Diyetisyen Edanur Serçe Hakkında Sık Sorulanlar

Diyetisyen Edanur Serçe hakkında merak edilenler. Diyetisyen Edanur Serçe kimdir, muayene ücretleri ne kadar, hangi hastanede çalışıyor, ve tedavi seçenekleri nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulun.

1996 yılında Samsun’da doğdum. Lisans öncesi eğitimimi Samsun Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladım. Ardından 2014 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne girmeye hak kazandım. 2018 yılında ”İlkokul Çocuklarında Süt ve Süt Ürünleri Tüketimi” konulu tezim ile lisans eğitimimi tamamlayarak mezun oldum. Lisans eğitimim süresince çok çeşitli kurumlarda staj yaparak mesleğe dair tecrübe edinme şansım oldu. Samsun Gazi Devlet Hastanesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Samsun VM Medical Park Hastanesi, Toplum Sağlığı merkezlerinde aktif olarak staj yaptım. 2019 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Biyokimya bölümünde yüksek lisansa başladım ve halen de devam etmekteyim. ”Nörodejeneratif Hastalıklarda Probiyotik Kullanımı” konusunda seminerimi sundum ve şuanda da tezimi yazmaktayım.

Diyetisyen Edanur Serçe muayene ve tedavi ücretleri hastalık durumuna ve tedavi seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ücretsiz randevu almak ve tedavi seçeneklerini görmek için doktoruzman.com adresinde bulunan profilini ziyaret edebilirsiniz.

Diyetisyen Edanur Serçe, Samsun İlkadım'da bulunan spor salonunda danışanlarına hizmet vermektedir.

Diyetisyen Edanur Serçe, Online Diyet, Kişiye Özel Beslenme Programları, Kilo Alma Diyetleri, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Hipertansiyonda Beslenme, Hastalıklarda Beslenme, Gut Hastalığı ve Beslenme, Gluten İntoleransında Beslenme ve daha fazlası için doktoruzman profilini inceleyin.
Diyetisyen Edanur Serçe Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.