Doktor Uzman / Hasta Sağlık Rehberi Aradığınız en iyi doktoru hızlıca bulun, size en yakın uzmanları keşfedin.

Biz Kimiz?

Sağlık hizmetlerinin geleceği ile tanışın!

Hane Yazılım, DoktorUzman ve Utatur olarak üzerinde uzun zamandır çalıştığımız proje olan Doktor Uzman, siz değerli sağlık çalışanlarına, tek panel üzerinden tüm klinik çalışmalarınızı yürütmenizi sağlayacak şekilde geliştirildi.

Sistemimiz, tıbbi uygulamaların daha sorunsuz çalışmasına ve çevrimiçi ortamda daha güçlü bir varlığa sahip olmasına yardımcı olan geniş bir özellik yelpazesi sunar. Yenilikçi teknolojimiz, randevu alma süreciyle ilgili tüm karışıklıkları ortadan kaldırır.

Doktor Uzman ile hastalar doktorların uygunluklarına göre saniyeler içinde randevu planlayabilir ve doktor ziyaretleri düzenleyebilir. Ayrıca sağlık uzmanları, klinik dışındayken bile günlük takvimlerini kolayca gözden geçirebilir, yeni randevular hakkında bildirim mesajları alabilir ve herhangi bir bilgisayar ve mobil cihazı kullanarak randevuları istedikleri yönetebilirler.

Doktor Uzman ile reklam maliyetlerini azaltın iş yükünüzü ve hafifletin.

Hastaların Size Kolayca Ulaşmasını Sağlayın

Randevu Planlama Takvimi

Randevu Planlama Takvimi

Randevu Yönetiminizin Kontrolü Sizde!

Randevularınızın kontrolü daima sizdedir, istediğiniz her an telefon veya bilgisayardan tüm randevuları görebilir, iptal edebilir veya ekleme yapabilirsiniz. Randevu programlarınız ister haftadan haftaya aynı kalsın, isterseniz de ekibinizin çalışma saatlerine uyacak şekilde güncelleştirin.

Makale & Video Paylaşımı

Makale Ve Video Paylaşımlarıyla Görünürlük Sağlayın

Profil bölümünden yapacağınız düzenlemeler sayesinde kullanıcılarda iyi bir izlenim oluşturabilir ve böylelikle görünürlülüğünüzü artırabilirsiniz. Öz geçmiş, deneyimler, bilgi birikimleri, makaleler veya video paylaşımları ile dolgun bir profil oluşturabilirsiniz.

Makale & Video Paylaşımı
Bildirimler Ve Hatırlatıcılar

Bildirimler Ve Hatırlatıcılar

Randevularınızdan Bildirimler Ve Hatırlatıcılar Yardımıyla Haberdar Olun.

Otomatik gönderilen e-postalar ve mesajlar ile randevu oluşturan kişilerle aranızdaki iletişimi basitleştirebilirsiniz. Randevu saatinden önce gönderilen otomatik sms ve e-posta hatırlatıcıları gibi özellikler sayesinde iptal ve gelmeme durumunu en aza iner.

Sanal Asistan

Güvenilir Kişisel Asistanınız

Hastalara ulaşmak ve kaydetmekten, kontrol randevularına kadar, kliniğinizde rutin işlemleri otomatikleştirerek zamandan ve maliyetlerden tasarruf edin. Doktoruzman.com kliniğinize yenilikçi bir avantajdan daha fazlasını sunar, aynı zamanda personelinizin iş yükünü de en aza indirmeye yardımcı olur. Böylece sizin ve personelinizin diğer temel işlerde daha etkili olmanızı sağlar.

Sanal Asistan
Online Danışmanlık

Online Danışmanlık

Canlı Danışmanlık Hizmeti

Diyetisyen, psikolog ve terapistlere özel bir hizmet önerisi sunuyoruz. Canlı danışmanlık hizmeti ile danışanlarınızın kliniğinize gelemedikleri durumlarda, randevu alarak size internet üzerinden ulaşabilir; görüntülü görüşme veya kontrol randevusu için görüşebilirsiniz.

Tam Destek

Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız

DoktorUzman Çağrı merkezi müşteri temsilcisi, uzman veya doktorların bilgi, işlem, şikayet, satış, öneri gibi konularda edinmek istediği bilgiler için çağrılarını cevaplar. Doktor veya uzmanların ilgili farklı departmanlara yönlendirmek, sorunlarını dinleyerek onlara doğru ve pratik çözümler sunmak, önerilerini dinleyerek geliştiricilere öneriler hakkında bilgi vermek gibi görevleri üstlenirler.

Tam Destek